plakat ferieJuż w najbliższy poniedziałek w województwie zachodniopomorskim rozpoczynają się ferie zimowe. Podobnie, jak miało to miejsce w ubiegłych latach, tak i tym razem klub BKS Skorpion Szczecin przygotował specjalną propozycję dla młodych ludzi, aby zachęcić ich do spędzenia tych dwóch wolnych od nauki tygodni na sportowo. To właśnie dlatego w salce Szczecińskiego Domu Sportu, przy ul. Wąskiej 16 od poniedziałku do piątku (28.01-01.02 oraz 04.02-08.02) będą odbywać się po dwa bezpłatne treningi dla młodzieży. Zajęcia startować będą codziennie o godzinie 10 oraz 16, co oznacza, że podczas ferii obędzie się łącznie aż dwadzieścia bloków treningowych. Każdy z nich będzie trwał półtorej godziny.– Ferie z boksem, to jest fajna alternatywa dla telefonu, komputera czy tabletu – mówi Karol Chabros, trener Skorpiona. – To też dobry sposób na zimową nudę, więc gorąco zachęcamy młodzież, aby spróbowała swoich sił w boksie i przyszła do nas na zajęcia. To nic nie kosztuje, a może okazać się, że właśnie w ten sposób uda się odkryć nową pasję.

Na trening może przyjść każdy w wieku od 10 do 16 lat. Zajęcia będą dostosowane do wieku oraz poziomu uczestników, a prowadzić je będzie wykwalifikowana kadra trenerska. Pojawienie się na treningu nie wymaga żadnego wcześniejszego zgłoszenia. Do grupy można dołączyć każdego dnia w trakcie ferii zimowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 511 434 641.

– Kolejny raz zamierzamy wykorzystać ferie, aby poszukać nowych talentów w naszym regionie. Poprzednie lata pokazały, że młodzi ludzie szybko zaprzyjaźniają się z tą dyscypliną i później chętnie kontynuują swoją przygodę z boksem. Mieliśmy już wiele przypadków, gdy ktoś zgłosił się właśnie na bezpłatne zajęcia podczas ferii zimowych, został z nami po ich zakończeniu i osiągał sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Co więcej, pojawiały się już osoby, które w ten sposób zaczynały z nami przygodę, a teraz są już mistrzami Polski – zachęca trener Chabros.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u