calidomorsy2Popularne powiedzenie „nie bądź w gorącej wodzie kąpany” na pewno nie dotyczy Morsów Calido, miłośników zimowej kąpieli w Bałtyku, którzy drugi już zlot mieli w połowie stycznia. W Łazach spotkało się blisko 80 osób, wykorzystując wspólną kąpiel do wzmocnienia odporności oraz do integracji i dobrej zabawy. Wielu z uczestników Zlotu pochodzi z głębi Polski, więc zimowy przyjazd nad morze stanowi dla nich unikalną okazję do zimowego plażowania podczas którego goście zmieniają się w prawdziwe zimowe Morsy.

Morsowanie w klubie Calido to również wyjątkowa atrakcja dla osób, przyjeżdżających na szkolenia sianowskiej firmy ARKA.

calidomorsy3

Co ma ze sobą wspólnego Calido, czyi jedna z marek produktów ARKI i klub morsów?
Otóż firma ARKA z Sianowa wprowadziła na rynek polski wiele innowacyjnych i opatentowanych produktów, które cieszą się dużym uznaniem wśród firm handlowych i instalacyjnych, w tym także pod marką Calido. Cechą wspólną marek Calido, Duro, Circula i Crudo jest wysoka jakość, niezawodność i funkcjonalność. Produkty tak logowane doskonale sprawdzają się w instalacjach wodnych, grzewczych i w łazienkach – jednak pełne wykorzystanie ich zalet wymaga przekazania wiedzy technicznej. - Odbywa się to podczas szkoleń i prezentacji. Ostatnie takie szkolenie udało się połączyć ze zlotem Morsów- opowiada Ryszard Witkowski, współwłaściciel ARKI i wieloletni fan morsowania - chcieliśmy, by oprócz przekazania wiedzy, uczestnicy przeżyli coś ciekawego, na przykład przygodę z zimową kąpielą.

 

Spośród blisko 80 uczestników szkolenia zdecydowana większość dała się namówić na kąpiel w morzu. Dla wielu z nich, była to pierwsza morska, zimowa kąpiel. Efekt? Entuzjazm, fascynacja, niedowierzanie, że się na to odważyli.

calidomorsy1

Oczywiście wszyscy uczestnicy byli wyposażeni w profesjonalne obuwie, a nad bezpieczeństwem kąpieli czuwali płetwonurkowie oraz personel medyczny. Po kąpieli, na uczestników Zlotu czekały ustawione na zewnątrz banie z gorącą wodą oraz sauny. Niektórzy z Morsów już zapowiedzieli, że wrócą tu za rok!

Tomasz Wojciechowski

Dodaj Temat

 wielkanoc 2018 04ARKA

 

calidozaworarka

toplaserkoszalinlogo1

 

edu4ubanermarzec18

 

reklamamchecinski1

 

 

teproogłoszenieopracebalticinfo1

 

kredyt11axxa

  

lechbudIIetap

 

 

pkbaner

 

e.sztorc.banner

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1
 StrzelnicabanerBaltic Info kopian1r

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u