handshake1-Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do zaprezentowania się podczas trzeciej edycji targów organizowanych przez Klaster Przemysłów Kreatywnych. Będzie to edycja przełomowa.- informują organizatorzy.Zdecydowano znacznie rozszerzyć formułę i wzbogacić Targi o problematykę rynku pracy i finansów,  aby lepiej odpowiedzieć na potrzeby przedsiębiorców. Pozyskano do współpracy największych pracodawców (m.in. Bridgestone, Netto, Coloplast, Getin Bank, Credit Agricole, KK WindSolutions), zagranicznych partnerów, a także podjęto współpracę z Zachodniopomorską Siecią Akademickich Biur Karier reprezentujących większość uczelni w regionie. Klaster Przemysłów Kreatywnych zdecydował się też zmienić nazwę na Targi Peryskop.

Celem dla Targów Peryskop jest budowanie trwałych więzi między przedsiębiorcami na lokalnym rynku i zachodniopomorskimi uczelniami, ponieważ to od tych relacji zależeć będzie najbliższa przyszłość gospodarki regionu. Zbudują ją kreatywni, innowacyjni przedsiębiorcy, którzy wykorzystają dostępne wsparcie: instrumenty finansowe, kadrę naukową, zaplecze uczelni, a także pomysłowość, która drzemie w młodym pokoleniu. Największym problemem przedsiębiorców stają się kadry, stąd misją Targów Peryskop jest nie tylko wsparcie i prezentacja oferty zachodniopomorskich przedsiębiorstw, integracja biznesu ze światem nauki, ale także aktywizacja zawodowa studentów i absolwentów naszych uczelni.

Wystawcy to przedsiębiorstwa innowacyjne i kreatywne, poszukujące klientów biznesowych, Akademickie Biura Karier poszukujące pracodawców do współpracy przy organizacji staży i praktyk, przedsiębiorstwa i instytucje poszukujące pracowników, stażystów i praktykantów oraz instytucje wspierające finansowanie działalności przedsiębiorstw.

Gośćmi Targów są właściciele, menadżerowie i zarządzający biznesem, poszukujący kreatywnych rozwiązań, innowacyjnych projektów oraz finansowania dla nich, pracodawcy poszukujący pracowników, dyrektorzy i kierownicy instytucji publicznych, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, kadra naukowa wszystkich uczelni wyższych na Pomorzu Zachodnim, przedstawiciele samorządów terytorialnych, pracodawcy z Niemiec (Meklemburgia - Pomorze Przednie), studenci i absolwenci wszystkich uczelni wyższych na Pomorzu Zachodnim.

Liczba Wystawców: ok. 70

Miejsce Targów: Service Inter-Lab (WZIEU US – ul. Cukrowa 12)

Liczba Zwiedzających: >3000 (wstęp wolny)

Data: 3-4 marca 2016 r.

Targom będą towarzyszyły tematyczne prezentacje, warsztaty, seminaria w sali konferencyjnej.

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u