asakRozmowa z Anną Sak, prowadzącą razem z mężem pensjonat Marina w Mielnie

- Czy małżeństwo sprawdza się też jako związek w prowadzeniu firmy?
- Na pewno nie jest przeszkodą.  Mąż prowadzi firmę SAKBUD od 2004, a od 2008 roku wspólnie ją prowadzimy. Taki układ jak najbardziej się sprawdza i nam odpowiada. W 2015 roku pojawiła się Marina Mielno wraz z Restauracją Biała Dama i głównie ja nimi kieruje.
- Kto jest za co odpowiedzialny w firmie i jak Państwu wychodzi ten podział?
- Staram się prowadzić Marinę w porozumieniu z mężem, dzielę się z nim swoimi pomysłami, które on w większości akceptuje. Pomaga w kwestii remontów, drobnych napraw.

Oboje traktujemy Marinę jako drugi dom, staramy się stworzyć miejsce klimatyczne, przyjazne rodzinom idealne na niedzielny obiad.
- Czy mąż pamięta o 8 marca?
- Jest to data od pewnego czasu bardzo widoczna w mediach, na fb i słyszalna w radio tak więc ciężko ją pominąć w kalendarzu…
- Jak Pani myśli, co mężczyzn fascynuje w kobietach?
- Nie mnie to oceniać. Mężczyźni w różny sposób postrzegają kobiety. Według mnie fascynują ich kobiety zadbane, pewne siebie ale też nieco tajemnicze, zaradne życiowo i opiekuńcze.

- Czy być kobietą w dzisiejszych czasach jest łatwo czy trudno?
- Ani łatwo ani trudno, nie zauważam żadnych barier, które mogłyby być spowodowane moją płcią. Moje życie toczy się w sposób naturalny, nie realizuję kolejnych wyznaczonych etapów. Po prostu jestem żoną i mamą pracującą. Tyle,że mój „etat”nie obejmuje jedynie 8 godzin pracy... 

Rozmawłał: Tomasz Wojciechowski

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u