DSC03941Rozmowa z Piotrem Rezmerem, właścicielem firmy oferującej na szeroką skalę armaturę sanitarno-hydraulicznego.

- Czekając na rozmowę z Panem i pijąc kawę, byłem świadkiem pewnej sceny. Do salonu weszła klientka, chcąca kupić baterię do kuchni, a być może i cały zlew z oprzyrządowaniem. Sprzedawca po chwili rozmowy i poznaniu oczekiwań klientki co do funkcjonalności i koloru, designu baterii, pokazał katalog, informując że wzoru jaki chce klientka nie ma obecnie na stanie, lecz spodziewa się jutro dostawy z katalogowym produktem, który przykuł oko kobiety. Faktycznie sprowadzacie towar tak szybko?
- Tak, staramy się by nasz asortyment spełniał wymagania i oczekiwania naszych klientów. Chociaż ilość różnych, oferowanych przez nasz sklep produktów, liczona jest w tysiącach sztuk, to nasi pracownicy wiedzą doskonale że każdy klient to indywidualna sprzedaż, osobne oczekiwania. Przydaje się także nasza fachowa pomoc, gdy przyjdzie ktoś, kto na przykład chciałby zakupić część instalacji kanalizacyjnej, grzewczej, a nie bardzo wie jaki model wybrać, lub jak to zamontować.

- Trudno jednoznacznie określić jaką funkcję pełni salon "U Piotra". Z jednej strony oferujecie szeroki asortyment, z którego skwapliwie korzystają serwisanci, instalatorzy, z drugiej zaś -klienci, którzy samodzielnie remontują, budują, naprawiają coś w swoim domu. Co jest wyznacznikiem Pana firmy?
- Na pewno to, że oferujemy dobre jakościowo, sprawdzone produkty wielu firm, że wymienię tylko takie jak: Arka, DeDietrich, Viessmann, Ferroli, Koło, czy Borysowski. Jesteśmy wielozadaniowi, u nas każdy znajdzie coś dla siebie, a nasz atut to doradztwo i troska o klienta. Dlatego w ofercie mamy także transport, oraz szereg innych usług, takich jak projektowanie. U nas przy dobrej kawie klient może powiedzieć o swoich oczekiwaniach, problemach, a my postaramy się pomóc.

DSC03928- Rozglądając się po ekspozycjach produktów, nie sposób nie oprzeć się wrażeniu, że można u Pana nabyć wszystko to, co akurat jest klientowi potrzebne. Kupując jedną rzecz, automatycznie zastanawiamy się nad zakupem drugiej, czy trzeciej. Klienci często kupują kompleksowo?
- Ma Pan rację, tak jest. Załóżmy, że klient przychodzi nabyć zawór ogrodowy, wyposażony w dwa źródła dostępu wody – taki, gdzie można podłączyć od spodu wąż ogrodowy, a oprócz tego z kranu można jednocześnie nabrać wody, na przykład do konewki. Polecamy mu oczywiście rewelacyjny zawór serii Ogród Bis firmy Arka. Ale okazuje się, że po pracach przy domu, przygotowuje coś w kuchni i szuka nowegj baterii kuchennej. Wtedy służymy pomocą co do zakupu baterii i zlewów na przykład serii Deante. Do tego od razu można dobrać urządzenie do uzdatniania wody i filtry wody. Albo po ciężkiej pracy chcemy wziąć prysznic-automatycznie pojawia się myśl: " a może kupię w końcu tą nową kabinę? Tylko jaką wybrać- tanią i kiepską w jakości, czy droższą? Czy podpowiedzą mi jak to zamontować, albo polecą fachowca?" Decydujemy się więc na jeden z produktów serii Sanplast. A jeśli chcemy wymienić muszlę, to polecamy z kolei Roca lub firmę Koło.

klimatyzator
- A udogodnienia, takie jak na przykład klimatyzatory?
- Polecam! To niezbędne, przy dzisiejszej gorącej, letniej aurze. Polecam klimatyzatory firmy Dospel oraz Borysowski. Idealne do domu i biura. Montuje się je prosto, nie mają tak zwanej jednostki zewnętrznej, przez co wyglądają elegancko. Poza tym, można ustawić zakres ich pracy. Grzeją zimą, a chłodzą latem. Ta sama firma produkuje też odkurzacze centralne- niezwykle przydatne, podczas porządków w domach jednorodzinnych, przy dużych powierzchniach. Całość asortymentu uzupełniają pompy ciepła i oferta produktów fotowoltaicznych renomowanych producentów. Zapraszam Państwa serdecznie, na pewno pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu. No i służymy fachowym doradztwem. Przekonajcie się Państwo sami!

Rozmawiał: Tomasz Wojciechowski

Więcej o firmie na:http://upiotra.mkinternet.pl/

Oraz na facebooku.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u