PlakatskorpionJuż za nieco ponad dwa tygodnie (w soboę, 10 grudnia) w Szczecinie odbędzie się prestiżowa gala boksu z okazji 10-lecia klubu Skorpion. Wydarzenie zapowiada się nad wyraz ciekawie, ponieważ w ringu będzie można zobaczyć nie tylko najlepszych klubowych zawodników i zawodniczki ze Skorpiona, ale też utalentowanych pięściarzy i pięściarki z różnych krajów Europy. – Uznaliśmy, że efektowna gala bokserska na 10-lecie klubu będzie najlepszym sposobem na to, aby odpowiednio uczcić ten okazały jubileusz – tłumaczy Karol Chabros, trener Skropiona. Podczas gali zaplanowanych zostało aż czternaście walk. W ekipie „Skorpion Team" zaprezentują się między innymi Natalia Holińska (aktualna akademicka wicemistrzyni świata), Sylwia Kusiak (aktualna wicemistrzyni Europy) oraz Arkadiusz Szwedowicz (aktualny mistrz Polski seniorów). Rywalami polskiej ekipy będą zawodnicy i zawodniczki z Irlandii, Niemiec, Litwy, Ukrainy oraz prawdopodobnie Białorusi.

– Jeśli chodzi o szkolenie dzieci i młodzieży, to już od dziewięciu lat Skorpion jest najlepszym klubem w całym kraju. Niedawno po raz trzeci z rzędu wywalczyliśmy drużynowe mistrzostwo Polski seniorek i seniorów, a to pokazuje, że trenują u nas absolutnie czołowi pięściarze. 10 grudnia będziemy walczyć na poważnie, więc zachęcam, żeby przyjść do hali Szczecińskiego Domu Sportu i zobaczyć najlepszych zawodników w akcji. Przyzwyczailiśmy już do tego, że nasze gale stoją na wysokim poziomie i zapewniam, że tak samo będzie i tym razem – kończy Chabros.

Gośćmi specjalnymi podczas wydarzenia będą Michał Materla i Maciej Jewtuszko, mistrzowie federacji KSW. Gala ma rozpocząć się punktualnie o godzinie 18:00. Wstęp jest bezpłatny.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

bobolicestrefa2

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u