zdifZDIIF jest wydarzeniem o charakterze cyklicznym, które organizowane jest już po raz piąty. Podczas poprzednich edycji tego wydarzeniaobecni byli przedstawicieli biznesu, podmiotów państwowych, instytucji otoczenia biznesu oraz delegacje zagraniczne. Z pewnością kolejna edycja ZDIIF stanowić będzie ważny impuls, który w przyszłości zaowocuje zainteresowaniem instrumentami zwrotnymi oraz wzrostem nowych biznesów. Na pewno dowiedzieć można będzie się od prelegentów jak uzyskać preferencyjną pożyczkę na rozwój firmy, jakie możliwości oferuje JEREMIE, jak rozpocząć przygodę z biznesem i przetrwać. Ostatni dzwonek na to, by się zarejestrować- konferencja już 26 października!

zdif1

Już prawie 5,5 tys. mikro-, małych i średnich firm skorzystało z produktów finansowych Inicjatywy JEREMIE wdrażanej w ramach regionalnego programu operacyjnego naszego województwa i z powodzeniem rozwija swoje biznesy wzmacniając jednocześnie inwestycyjny potencjał regionu. Niekwestionowaną przewagę środków zwrotnych nad dotacjami stanowi ich odnawialność na czym, naturalnie, skorzysta większa część przedsiębiorców.

Więcej informacji:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , oraz http://zdiif2016.pl/ 

 

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u