lok03Firma Audio Marketing Sp. z o.o. jest tegorocznym laureatem Złotego Denara 2015 – Nagrody Gospodarczej Roku przyznawanej przez Izbę Przemysłowo Handlową w Koszalinie. To ważne i prestiżowe wyróżnienie, Dlaczego nas doceniono? Nasza fiirma posiada dwie marki usług audio marketingowych: Muzyczna Galanteria oraz Soniqa.pl. Zajmujemy się audio marketingiem, czyli magią muzyki w wielki uproszczeniu. Dostarczamy muzykę dla biznesu, która jak wynika z badań - ma bardzo duży wpływ na odbiór marki, nastrój i wpływa pozytywnie na decyzje zakupowe klienta. Przy dzisiejszej złożoności mediów cyfrowych, jeszcze istotniejszy jest czynnik ludzki przy doborze muzyki. 

Nasi specjaliści dobierają odpowiedni klimat dla marki pod kątem grupy docelowej. Dbamy o obsługę techniczną, prawną i merytoryczną.
Jeśli spojrzymy na przykład na radio – to widać, że dziś jeszcze ważniejsze jest korzystanie z usług audio marketingowych. Dlaczego? Zwykłe radio posiada bardzo ograniczoną playlistę, przekazuje coraz więcej infantylnych lub dramatycznych informacji ze świata – co nie wpływa dobrze na samopoczucie klienta. Radio w końcu przerywa muzykę reklamami nawet w ilości do 12 minut na godzinę.

audio marketing LOGO lezace krzyweNasza firma dostarcza muzykę bez reklam, bez przerywników, bez częstych powtórek – dobraną odpowiednio pod kątem działalności i miejsca świadczenia usług. Inną muzykę akceptują klienci sklepów odzieżowych, innej oczekujemy w trakcie kolacji w restauracji itd. Oferujemy też własne firmowe radio, w którym promujemy towary i usługi klienta. Jest to niezastąpiony kanał autopromocji, który pozwala dotrzeć z większą ilością komunikatów do potencjalnych konsumentów. Równie istotny jest również element prawny. Przedsiębiorcy powinni zdawać sobie sprawę, iż muzyka jest dziełem chronionym. Jeżeli odtwarzamy muzykę w firmie – musi być to źródło legalne. Nie możemy ot tak po prostu odtwarzać prywatnych utworów z dysku – musimy posiadać dowód ich zakupu dla każdej z biznesowych lokalizacji. Przy tysiącach utworów i wielu punktach działalności – byłyby to ogromne koszty zakupu i obsługi. Nasza firma oferuję legalny dostęp do ogromnych muzycznych baz, bez konieczności ponoszenia tak wysokich nakładów. To się po prostu opłaca!
Chciałbym także dodać, iż publiczne odtwarzanie muzyki wiąże się również z ustawowym obowiązkiem posiadania licencji i wnoszenia opłat do organizacji zbiorowego zarządzania takimi jak Zaiks. Ta inwestycja się zwraca. Klienci słyszący dobrze dobraną muzykę będą podświadomie oceniać miejsce i biznes jako bardziej atrakcyjny.

Oferujemy także dostęp do katalogu muzyki bez opłat do Zaiks za publiczne odtwarzanie. Współpracujemy z największymi producentami takich utworów w Europie i USA, proponując dostęp do ogromnej i różnorodnej bazy muzyki bez opłat Zaiks.

Jakość naszych nagrań porównywalna jest z utworami muzyki komercyjnej. Muzyka bez opłat Zaiks nie jest katalogiem hitów znanych z radia czy Internetu, ale dostęp do niej pozwala zaoszczędzić firmom ogromne pieniądze z tytułu opłat do Zaiks. Grając naszą muzykę bez opłat, daniny te po prostu nie obowiązują. Kładziemy mocny nacisk na rozwój naszego katologu muzyki royalty free dla firm, inwestując w bazy naprawdę spore fundusze. Klienci korzystający z naszych usług audio marketingu z muzyką bez opłat do Zaiks mogą cieszyć się z bezpłatnych aktualizacji nowych utworów, regularnie co tydzień.
Nasze usługi w regionie Koszalina i okolic świadczymy chociażby w sklepach sieci Media Export i Stokrotka. Gramy też wielu lokalach gastronomicznych. Więcej o nas na: muzycznagalanteria.pl oraz  soniqa.pl.


Daniel Król
Autor jest Prezesem Zarządu spółki

 

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u