DSC03404Jeśli zawitamy na ulicę Wenedów 3 w Koszalinie, trafimy do siedziby firmy "U Piotra". To miejsce, gdzie instalatorzy, firmy, jak i osoby fizyczne znajdą z pewnością wszystko, czego dusza zapragnie w segmencie artykułów sanitarno- hydraulicznych. Jak sam właściciel firmy, Piotr Rezmer stwierdza, nie jest to typowy market, czy hurtownia instalacyjna.- Firma od pięciu lat, a więc od początku działalności nastawiona jest na kompleksowość usług, sprzedaż, projektowanie, doradztwo technoczne i obługę posprzedażową. Zależy nam na zadowoleniu klientów i każdy z nich jest dla nas ważny-wyjaśnia. Firma „U Piotra” jest na pewno miejscem ukierunkowanym na ścisłą współpracę z wykonawcami i instalatorami. W swojej ofercie ma produkty europejskich producentów: Viessmann, Beretta, Grundfos, Hansgrohe, Sanha, Rettig Heating, Tucai, Sobime i wielu innych.

DSC03412

Ważna jest jakość

Wchodząc do siedziby firmy "U Piotra" widać ogromny asortyment oferowanych produktów. Ich ilość liczona jest w dziesiątkach tysięcy, a większość towaru- dostępna od zaraz. Klienci znajdą więc urządzenia do uzdatniania wody, pompy ciepła, systemy solarne, kotły, grzejniki, baterie, kształtki, zawory termostatyczne, węże przyłączeniowe oraz przydatne w każdym gospodarstwie domowym części naprawcze do baterii. W firmie widać spory ruch, oprócz klientów przyjeżdżających po zamawiany towar, obsługa jednocześnie musi się uporać z zamówieniami telefonicznymi, a sam właściciel prawie non-stop "wisi" na telefonie, nie odrywając przy okazji wzroku sprzed monitora swojego laptopa. Oprócz fachowego doradztwa i sprawnej obsługi, połączonej z dobrą ceną, klient nie wyjdzie bez dobrej kawy, którą może wypić w specjalnie do tego przystosowanym pomieszczeniu gościnnym, choćby przeglądając przy okazji katalog wyrobów danego producenta.

DSC03417

- Staramy się być firmą, otwartą na ludzi, wręcz rodzinną- wyjaśnia Piotr Rezmer- by wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę techniczną, zaoferować klientowi to, czego nie dostanie na przykład w popularnych marketach budowlanych. Oferujemy sprawdzony towar wysokiej jakości, nie znajdzie Pan u nas etykiet "Made in China". Gdy jest taka potrzeba, oczywiście dostarczamy zamówienie własnym transportem. Organizujemy szkolenia i prezentacje produktowe techniczne dla instalatorów i wykonawców. Trwają one na ogół jeden dzień i zapraszamy na nie też osoby, które na przykład zamierzają się budować. Klienci wybiorą na pewno coś dla siebie z naszej oferty: czy to elementy "białego montażu", wanny, kabiny, czy też instalacje hydrauliczne, kotły, pompy, aż po systemy ogrzewania podłogowego, wentylacji i klimatyzacji, oraz rekuperację.

DSC03418

Sprawdzony partner w biznesie

Firma "U Piotra" istnieje na rynku instalacyjnym Pomorza Zachodniego już pięć lat. Czy to dużo, czy mało w tej branży? Właściciel podkreśla, że były to lata przetrwania, budowania pozycji i walki o zaufanie klientów, gdyż rynek jest wymagający. - To nie jest tak, że wystartowałem bez doświadczenia, bez kontaktów. W chwili uruchomienia firmy miałem już za sobą przeszło 17 lat doświadczenia w branży, prowadząc między innymi hurtownię jednej z firm. Aż zdecydowałem się na pracę na własny rachunek i uruchomienie firmy. Wsparli mnie w tym moi wierni klienci i znajomi, tacy jak firma Arka z Sianowa. Nasza wspólpraca trwa do tej pory, ich produkty serii CALIDO i DURO cieszą się wielką popularnością wśród klientów.- opowiada Piotr Rezmer.

Ma to potwierdzenie w opinii, jaką wystawił Andrzej Pawłowski, współwłaściciel spółki ARKA :- Z firmą "U Piotra" współpracujemy od pięciu lat, czyli od momentu kiedy powstała. Jesteśmy pod dużym wrażeniem jej dynamicznego rozwoju, jednak nie do końca zaskoczeni, ponieważ wiemy, że właściciel firmy Pan Piotr Rezmer od początku stawiał na jakość zarówno obsługi, jak i oferowanych produktów. Firma współpracuje z szerokim gronem instalatorów, których poleca swoim klientom szukającym rzetelnych wykonawców. Polecam firmę "U Piotra" jako kompleksowego i fachowego dostawcę w branży instalacji ciepłowniczych i sanitarnych.

DSC03460Wysoką jakość obsługi klienta i solidne partnerstwo biznesowe potwierdza także Grzegorz Ciechanowicz, Dyrektor Handlowy Ferroli Poland: - Z firmą "U Piotra", wówczas pierwszym naszym partnerem handlowym w Koszalinie i regionie, współpracujemy od 2015 roku. Pan Piotr Rezmer wraz ze współpracownikami od początku współpracy zaufali produktom Ferroli, stopniowo, systematycznie poszerzając paletę oferowanych produktów. "U Piotra" klienci mogą zaopatrzyć się w kotły, grzejniki, kominki peletowe, ogrzewacze c.w.u., pompy ciepła marki Ferroli. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z hurtownią "U Piotra", zarówno pod względem corocznych wzrostów obrotów, jak również z fachowej, miłej i profesjonalnej obsługi instalatorów oraz serwisantów.

 

logoup"U Piotra" to także firma, promująca lokalny patriotyzm gospodarczy, czego dowodem jest dwukrotna nominacja do Koszalińskiej Nagrody Gospodarczej Roku "Denar", konkursie organizowanym corocznie przez Koszalińską Izbę Przemysłowo- Handlową. Firma "U Piotra" jest z resztą od pewnego czasu członkiem tej Izby. - Cieszymy się, że firma Pana Piotra Rezmera należy do Koszalińskiej Izby Przemysłowo- Handlowej i że ma w planach dalsze, aktywne uczestnictwo w naszym środowisku gospodarczym- powiedział Piotr Huzar, prezes KIPH.
Podstawą jakości działania firmy "U Piotra" jest nie tylko oferta, ale też zespół. Oprócz sympatycznego właściciela, który spędza wolny czas na łonie natury (kajaki, wędkowanie, zbieranie grzybów, rower), ekipę stanowi także drugi Piotr, Marcin, oraz Robert. To oni odpowiadają za kontakty z klientami, dział techniczny i serwis. Jak podkreśla Piotr Rezmer, praca jest ważna, ale trzeba też znaleźć czas dla siebie, rodziny i na swoje pasje życiowe. A nic nie zastąpi po ciężkim dniu pracy kontaktu z naturą, takiego jak spływy kajakowe, czy podróże po Polsce.

 

A co z przyszłością? W planach na kolejne 5 lat działalności jest między innymi pokaźna przestrzeń wystawowa, dedykowana do ekspozycji nowych rozwiązań technicznych i produktów, zwiększenie ilości personelu i utworzenie osobnego działu armatury łazienkowej.
Nie mniej, warto już teraz odwiedzić ten salon, zajrzeć, porozmawiać i .... dokonać zakupów!

 

Tomasz Wojciechowski

 

Więcej o firmie:
http://upiotra.mkinternet.pl/ 
oraz na facebooku: https://www.facebook.com/RezmerPiotrKoszalin/?modal=admin_todo_tour

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u