nagrodawkonkursiebialadamaJak same kobiety postrzegają kobiecość? Sprawdziła to restauracja Biała Dama w Mielnie, organizując facebookowy konkurs. Uczestniczki musiały zmierzyć się z pytaniem tej treści. Zwyciężyła Lilla Galerczyk, dwudziesto paroletnia energiczna kobieta, młoda mama w chwili obecnej na urlopie macierzyńskim, wcześniej pracowała w straży granicznej. Kobiecość zinterpretowała ona tak: "Kobiecość to szaleństwo, szaleństwo to radość, radość to dar, dar to macierzyństwo, macierzyństwo to piękno, piękno to kobiecość. Najlepiej być zwariowaną kobietą." Zwyciężczyni konkursu, jak sama przyznała jest właśnie taką kobietą: szaloną, radosną, pełną czułości, radości i ciepła. Pani Lilla otrzymała spory zestaw nagród: bukiet, czekoladową szpilkę z pralinami, voucher na kolację w Restauracji Biała Dama oraz Day SPA w Strefie Harmonii przy Marina Mielno. A jak rozumiały sesns słowa kobiecość pozostałe uczestniczki konkursu?

Magdalena Kowalczyk: "Kobiecość to być damą bez względu na wszystko".

Marta Dec: "Kobiecość to dla mnie nie tylko piękne włosy, zadbane paznokcie czy pewność siebie, ale przede wszystkim zdrowie. Moja kobiecość pozwala mi codziennie cieszyć się małymi rzeczami bo wiem, że odpowiednio o nią dbam. Naturalnie".

Grażyna Posadzy: " Moja kobiecość to niezależność, czerwień, bezpieczny rodzinny dom i pasje..."

Natalia Szulim: " Moja kobiecość to umiejętność zaglądania w głąb siebie,nabierania pewności siebie w myśleniu i działaniu oraz świadomego dokonywania wyborów i samoakceptacji" .

Angelika Garusińska: " Kobiecość...um...czyli, zmysłowa i elegancka, romantyczna, niezależna, matczyna, artystyczna i uduchowiona, naturalna ...wszystkiego po trochu ????"

Elżbieta Gajewska: " Kobiecość to miłość. Pełna delikatności i mocy. To miłowanie umiłowania."

Iza Toma: " Kobiecość to nie tylko wygląd zewnętrzny. To błysk w oku i uśmiech, to radość z każdego nowego dnia, to bliscy, którzy sprawiają, że czujesz się kobietą".

Sandra Gasek: "Kobiecość, to dla mnie pewność siebie i niezależność, świadome dążenie do celu i spełnianie swoich marzeń. Zmysłowość i delikatność oraz twarde stapanie po ziemi."

Marta Kociołowicz: " Jestem kobietą.. Wodą ogniem burzą perłą na dnie- jak w słowach piosenki. Kobiecość w moim wydaniu ma wiele twarzy .. jak cała ja ..To ten magiczny błysk w oku..Magnetyzm.. Kobiecość jest głębią, która ma wiele tajemnic jak ocean..czasem łagodna..."

Jeden wyraz, a tak wiele definicji. Wszystkie są piękne, prawda?

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

bobolicestrefa2

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u