cuksik1W Koszalinie, w bezpośredniej bliskości Katedry od niedawna funcjonuje Koszalińska Manufaktura Słodyczy Cuksik. Jej właścicielkami są dwie kobiety, które co prawda nie są z wykształcenia cukiernikami, lecz ich receptury pozwalają każdemu odkryć w sobie dziecko. - Brakowało w Koszalinie miejsca z dobrymi jakościowo słodyczami. Poza tym my robimy "cuksy" na oczach klientów, jest to dodatkowe show, zarówno dzieci jak i dorośli są zachwyceni.- wyjaśnia współwłaścicielka Magdalena Jagoda. -Znamy się z moją wspólniczką Anią od kilku lat. Ja mieszkam w Koszalinie od 3 lat, a mój mąż jest rodowitym mieszkańcem miasta.

cuksik2

Flagowy produkt to Krówka Koszalińska, która rozpływa się w ustach, a żelki, lizaki i cukierki kuszą kolorami i ładnym opakowaniem. - Bardzo się cieszymy, że nasz sklepik spodobał się mieszkańcom Koszalina. - dodaje Pani Magdalena - Produkcję karmelków i lizaków można oglądać w trakcie pokazów, każdy może do nas wpaść i zobaczyć jak wygląda produkcja karmelków od początku od momentu wylania karmelu aż po degustację ciepłych jeszcze "cuksów" czyli cukierków. Nasze receptury są ściśle strzeżoną tajemnicą.

Warto odwiedzić to miejsce, by chociaż z ciekawości zakosztować cukierków, a cena jest adekwatna do jakości wyrobu. Więcej o "Cuksiku":tutaj.

Tomasz Wojciechowski

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u