3Fundacja Nauka dla Środowiska to niezależna organizacja pozarządowa z Koszalina, o statusie pożytku publicznego. Prowadzi Lokalny Program Grantowy pt.: „Działaj Lokalnie”, czyli udziela dotacji dla aktywnych i zaangażowanych mieszkańców i organizacji pozarządowych. Prowadzi Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, w którym pomaga tworzyć miejsca pracy w obszarze Ekonomii Społecznej. Jest jedynym operatorem w Polsce międzynarodowego programu Aflatoun, propagującego edukację społeczno-finansową dla dzieci i młodzieży. Ponadto prowadzi dla grup zorganizowanych zajęcia edukacji ekologicznej. O ostatnim pomyśle głośno jest nie tylko w Koszalinie. Chodzi o koszulki, które... świecą! Koszulki odblaskowe. Dziś grafik do wyboru jest mnóstwo - rowery, owady, czaszki, kotwice, kropki, owoce. Koszulki można zindywidualizować, wskazując miejsce, gdzie grafika ma się znaleźć.

Folia odblaskowa jest wtapiana w materiał, dzięki czemu wzór jest trwały. Ograniczenia? Trzeba je prać maksymalnie w 40 stopniach i prasować na lewej stronie. Trwałość? Sportowcy, którzy już z nich korzystają, nie oszczędzają i często piorą, nie składali reklamacji. Wśród proponowanych wzorów są też i „odjechane”. Dla ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Koszulka jest wyjątkowa, bo :

NATURALNIE TWÓRCZA
To pierwsza w Polsce prospołeczna marka modowa przyjazna środowisku, która powstała z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa poprzez promocję nowoczesnego polskiego wzornictwa.

BEZPIECZEŃSTWO I WZORNICTWO
Wdrażamy aktualne trendy modowe, by pokazać, że „odblaski” nie muszą być brzydkie. Projektujemy wyjątkowe ubrania (koszulki, bluzy, torby) zwiększające bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów, biegaczy i innych użytkowników. U nas nie ma masowej produkcji. Wykonujemy tylko limitowane serie, a każda sztuka jest ręcznie robiona przez młodych polskich projektantów. Dlatego realizujemy zamówienia już od jednej sztuki.

JAKOŚĆ I EKOLOGIA
Z natury stawiamy na jakość, dlatego używamy tylko bawełny organicznej z certyfikatem GOTS powyżej 150 g/m2 oraz materiałów oblaskowych zgodnych z normą EN471. Bawełna pochodzi z upraw ekologicznych, wytwarzana bez pestycydów, herbicydów i nawozów sztucznych, czyli produkowana w sposób przyjazny środowisku.

KUPUJESZ - WSPIERASZ
Kupując je wspierasz polską organizację pozarządową Fundację Nauka dla Środowiska, która cały zysk z ich sprzedaży przeznacza na ochronę środowiska i edukację społeczno-finansową dzieci w Polsce.

 

Koszulki można kupić w siedzibie Fundacji (ul. Racławicka 15-17 w Koszalinie, budynek F Politechniki Koszalińskiej, tel. 94 347 82 05, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.), albo w sieci (m.in. dawanda.com, wkrótce amazon.com, crowdfundingowa platforma wspieram.to).

Nie znalazłeś wymarzonej koszulki? Masz pomysł na ekstra grafikę?
Napisz do nas - wspólnymi siłami stworzymy dla Ciebie tę idealną!

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u