mielno,kontrolenadmorskiepolicji,policjawmielnie,narkotykiwmielnie,zatrzymaniawmielnie68 mandatów karnych za popełnione wykroczenia porządkowe, to efekt działań prewencyjno-kontrolnych przeprowadzonych przez koszalińskich i mieleńskich policjantów w ostatnich dniach, Podobne akcje są organizowane systematycznie, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców i turystów na drogach oraz podczas wakacyjnego wypoczynku. To kolejna w tym sezonie i nie ostatnia taka akcja ukierunkowana na zapewnienie ładu i porządku w rejonie pasa nadmorskiego. 

Działania w gminie Mielno trwały przez cały miniony weekend. Policjanci z koszalińskiej komendy, Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, mieleńskiego posterunku, wspierani przewodnikami psów służbowych i grupą szturmową, skoncentrowali się podczas wykonywanych czynności na bezpieczeństwie turystów wypoczywających w nadmorskich miejscowościach naszego powiatu.
Mundurowi kontrolowali kierowców pod kątem ich trzeźwości. Swoim zainteresowaniem objęli szczególnie sprawców popełniających wykroczenia porządkowe najbardziej uciążliwe dla wypoczywających i mieszkańców gminy Mielno. Monitoringiem objęli miejsca, gdzie przebywa największa ilość turystów, w tym rejon dyskotek i mieleńską promenadę.
W wyniku przeprowadzonych działań policjanci wylegitymowali 143 osoby, zatrzymali łącznie 8 sprawców czynów zabronionych, w tym nietrzeźwych kierujących, a także mężczyznę, który ukradł rower o wartości 1600 złotych na szkodę obywatela Niemiec. Jednoślad został odzyskany i już wrócił do prawowitego właściciela.
Mundurowi w trakcie prowadzonych kontroli nałożyli łącznie 68 mandatów karnych za wykroczenia porządkowe oraz drogowe, skontrolowali 17 pojazdów.

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u