Od najbliższego poniedziałku (tj. 13 kwietnia) kierowcy jadący od strony Ronda "Solidarności" w kierunku ul. Zwycięstwa napotkają na spore utrudnienia.  Zamknięty zostanie bowiem dla ruchu pas ul. Stawisińskiego w kierunku ulicy Zwycięstwa (na odcinku od ul. Racławickiej do ul. Zwycięstwa).  Utrudnienia związane są z budową drogi dojazdowej do budowanego pomiędzy ulicą Wojska Polskiego  i Stawisińskiego centrum handlowego przez spółkę NCT I z Warszawy.  Wyłączenie jednego pasa ulicy Stawisińskiego jest niezbędne dla realizacji drogi dojazdowej wraz z niezbędną infrastrukturą.  

Zgodnie z wydanym w zeszłym roku pozwoleniem na budowę inwestor ma na terenie położonym pomiędzy Stawisińskiegoi Wojska Polskiego zbudować „zespół usług komercyjnych - w tym obiekt handlowy do 2 tys. metrów kwadratowych oraz zabudowę mieszkaniową wielorodzinną wraz z parkingami i garażami".
Inwestycja będzie skomunikowana z trzema ulicami (wjazdy z ul. Stawisińskiego, Wojska Polskiego i Piaskowej).

Przygotowana organizacja ruchu zakłada ruch jednokierunkowy na odcinku Zwycięstwa – Racławicka. O prowadzonych robotach znaki będą informować już na wysokości Ronda „Solidarności”.  Roboty będą prowadzone od 2 do 3 tygodni.

  • zmiana ruchuzmiana ruchu

Dodaj Temat

 baner eskimos balticinfo

 

 upiotra1ab

 

ekosunreklama1a

 

PRAXISreklamalogo

 

logo 03baner

 

uniaprezent1

 

leowesolychswiat

 

 

blob gwiazdka WESOLYCH SWIAT

 

avon1mission

 

 

reklamamchecinski1

 

e.sztorc.banner

 

 

psw

 

balticinfopl 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u