• ba000649e95f1d906af4cbe8cd4806b7ba000649e95f1d906af4cbe8cd4806b7
Szesnaście zarzutów kradzieży z włamaniem usłyszał 19-latek ujęty bezpośrednio po ostatnim przestępstwie na terenie działek. Policję o włamaniach do altanek zawiadomili właściciele, a zatrzymania dokonali dzielnicowi z II komisariatu. W nocy 19-latek dostał się na teren ogrodów działkowych przy ul. 4-go Marca. Wyważył drzwi i wszedł do wnętrza altany. Zabrał stamtąd drobne przedmioty, elektronarzędzia i tytoń. W innym pomieszczeniu wybił szybę i ukradł wiertarkę.

Właściciele działek o włamaniach i kradzieżach podzielił się z dyżurnym komendy, który skierował we wskazane miejsce policjantów z II komisariatu. Dzięki dokładnej relacji i szybkiej reakcji mundurowi zatrzymali mężczyznę na gorącym uczynku przestępstwa.
Jak się okazało, 19-latek od trzech tygodni okradał altanki działkowe. Łącznie policjanci z II komisariatu udowodnili mu popełnienie szesnastu włamań. Mężczyzna z altanek zabierał najczęściej pozostawione w nich narzędzia, sprzęt, nasiona roślin, a także jedzenie i przetwory. Łączna wartość strat właścicieli działek wyniosła ponad 2 tysiące złotych.
Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt Monika Kosiec

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

bobolicestrefa2

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u