pubambasadakoszalinWielu z Was zastanawiało się, co zajmie miejsce zamkniętej z początkiem roku popularnej piwiarni zwanej Browarnia. Po ponad dwóch miesiącach remontu, niespełna tydzień temu swoją premierę na kulinarnej mapie Koszalina miała nowa restauracja. Na otwarcie przybyły tłumy i taka tendencja utrzymuje się do tej pory. AMBASADĘ stworzyli znajomi z czasów studenckich– Grzegorz Latoszewski oraz Marek Felisiak. Miejsce to łączy w sobie charakter dynamicznej, smacznej przestrzeni restauracyjnej ze sportowo - pubowym twistem. 

Część AMBASADY będzie miała charakter typowo restauracyjny, ale nie zapomniano również o pubowo-sportowej historii lokalu - znajdzie się w niej miejsce sprzyjające dłuższemu biesiadowaniu w sportowym duchu. Całość lokalu dedykowana jest kameralnym spotkaniom i degustacjom. Jeśli pub, to także muzyka oraz dłuższe godziny funkcjonowania.
Niedługa karta, świeże, lokalne i sezonowe produkty , a do tego wybór piw PREMIUM (Grolsch, Pilsner Urquell, Kozel czy Książęce Pszeniczne i Lager) i innych alkoholi.

29745475 2174366435921954 1357726381 nWłaściciele AMBASADY zadbali o to, aby Twój czas w nim spędzony był wyjątkowy. Z całą pewnością zachwyci Was przepyszna i wyjątkowa kuchnia, w której rządzi nieprzeciętny szef – Krzysztof Zieliński. Starannie dobrany zespół zadba o atmosferę, byś mógł delektować się kuchnią w sportowym duchu lub po prostu spędzić wieczór relaksując się przy najlepszych trunkach.

29666567 2174366445921953 627855889 nW niedługiej perspektywie oprócz doznań sportowych, posłuchasz muzyki na żywo, zjesz pyszny obiad, zagrasz tu w gry planszowe, ubawisz się do łez przy występach stand upowych, skorzystasz z licznych promocji. Czyli miło spędzisz czas, najlepiej w towarzystwie swoich przyjaciół.

29664220 2174366419255289 334726570 n

Co jest wyjątkowego w AMBASADZIE? To projekt dwójki znajomych. Dzieli ich z pozoru wiele, ale łączy jedno – pasja do ludzi i rozwoju. Energia, zaangażowanie, ambicje i pozytywne nastawienie…te słowa opisują właścicieli ale również samo miejsce. W powstanie tego lokalu włożyli mnóstwo serca i ciężkiej pracy. Zadbano tutaj o każdy detal. Dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół udało się stworzyć ciepłe i ciekawe miejsce. Mając takie zaplecze , nie pozostaje właścicielom nic innego, jak starać się utrzymać najwyższe standardy w przygotowaniu posiłków oraz w prowadzeniu tego klimatycznego lokalu.
- Nasze menu jest lekkim kulinarnym zaskoczeniem, a przy tym ciekawą propozycją dla poszukiwaczy smakowych przygód. Na początku chcemy przetestować co tak na prawdę chcieliby zjeść nasi goście. Dlatego na starcie zaproponujemy różnorodne menu, taką "kuchnię świata". Będzie można spróbować steka z antrykota wołowego, pieczonego pstrąga czy wyśmienitych burgerów ale także pojawią się akcenty orientalne czy śródziemnomorskie. Ważnym elementem będą dania dla wegetarian. Nie zabraknie też typowych przekąsek dla miłośników sportu i dobrego piwa – przekonuje Grzegorz Latoszewski.- Warto odwiedzać nas regularnie i oprócz pysznych smaków, chłonąć również niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. – uzupełnia wypowiedź i zachęca Marek Felisiak.

29550176 2174366442588620 504426327 nAMBASADA otwarta jest w tygodniu od godziny 17:00 do późnych godzin nocnych, w weekendy i święta godziny funkcjonowania będą wydłużane. Docelowo pragniemy raczyć naszych gości wyśmienitym jadłem już od południa.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony na facebooku.

Adres: AMBASADA, ul. Wańkowicza 82, Koszalin

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u