postersmallmagiaJuż 6 grudnia 2017 roku Fundacja Pomocy Dzieciom MAGIA obchodzić będzie swoje 3 urodziny podczas magicznej imprezy, która odbędzie się w Centrum Handlowym Atrium w Koszalinie. Start o godzinie 16:30. 

Jak co roku dla wszystkich obecnych przygotowano szereg atrakcji. Tanecznie do zabawy zaproszą szkoły tańca Top Toys oraz King Dance. Wokalnie wystąpią podopieczni Ministudia Piosenki Poezji przy CK 105, wokaliści z Gimnazjum nr 9 i Szkoły Podstawowej nr 18 pod kierunkiem Bogumiły Jabs oraz Basia Osada-Sobczyńska. Dla najmłodszych ciekawą atrakcję stanowić będzie obecność Świętego Mikołaja oraz Olafa z Krainy Lodu. Wszystkich zebranych oczaruje magik- Adam Ostrowski, który zaprezentuje pokaz iluzji. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami, które zafundował dla zebranych CUKSIK. Dla fanów motoryzacji atrakcję stanowić będzie obecność MotoMikołajów. Całą imprezę poprowadzi DJ Sylwia.

Oprócz atrakcji najważniejszym elementem imprezy będzie wielkie liczenie skarbonki orbitalnej, której cała zawartość (czyli 100%) trafi w ręce naszych podopiecznych na sfinansowanie potrzeb zdrowotnych. W liczeniu pomogą Magiczni Wolontariusze - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 oraz Gimnazjum nr 9.

Fundacja Pomocy Dzieciom MAGIA pomaga od grudnia 2014 roku. Wyróżnia się spośród wielu podobnych organizacji zasadami, które nie są często spotykane. Żadna z osób zaangażowanych w jej działalność nie otrzymuje wynagrodzenia, a wszystkie uzyskane darowizny– co do złotówki – trafiają w ręce podopiecznych fundacji. W 2016 roku Fundacja uzyskała status organizacji pożytku publicznego i może ubiegać się o przekazanie 1% podatku. Wszystkich podatników, którzy będą rozliczać się w przyszłym roku Fundacja prosi o wsparcie, które w 100% trafi do podopiecznych fundacji. Nr KRS, który należy wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego to 0000530362. Fundacja z całego serca dziękuje darczyńcom.

 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u