wospkarlino1W dniu 15 stycznia 2017 w Karlinie, tak samo jak w wielu innych miastach w Polsce i za granicą, odbył się 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Karliński Sztab WOŚP zaprosił tym razem do Homanit Areny, gdzie czekało wiele atrakcji. Były występy artystyczne, atrakcyjne licytacje, strefa zabaw dla dzieci, loteria w której każdy los wygrywał oraz kawiarenka z domowym ciastem, a przede wszystkim wspólna zabawa i pomoc, którą podajemy dalej.

wospkarlino2Finał akcji w Karlinie rozpoczął występ świetnej wokalistki Agaty Kondziołki. Następnie zagrała orkiestra również wielka, ale z Karlina - nie mogło zabraknąć naszej Orkiestry Dętej, która uczestniczy we wszystkich ważnych dla Karlina wydarzeniach. Zaprosiła ona zebranych do wspólnego klaskania.
Wesoło zatańczyły dla nas dzieci z zespołów tanecznych Crazy Step i Taneronki. Nie można zapomnieć o rosnących talentach z sekcji wokalnej z Karlińskiego Ośrodka Kultury. Na Karlińskiej scenie pojawiła się nowa gwiazda – brawurowy występ OLDBOYSTARS na pewno pozostanie w pamięci. Jazzowy Dixieland doskonale sprawdził się wprawiając zebranych w doskonały nastrój, również do licytowania atrakcyjnych przedmiotów i usług.

wospkarlino3
Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. piłka Pogoni Szczecin z podpisami, piłka z podpisem Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, biografia Aleksandra Dobry z autografem podróżnika, szalik z podpisami zawodników pierwszej drużyny Legii Warszawa, 2 talony na lot zapoznawczy szybowcem oraz samolotem przekazany przez Aeroklub Koszalin, koszulka z karnetem FITaR, przedmioty przekazane przez WOŚP, kolacja przy świecach dla dwóch osób ufundowana przez Petrico Park, 2 talony na przejazd autem rajdowym po Karlińskim odcinku Monte Karlino.
Licytacje, jak i cały finał sprawnie poprowadził znany nam już duet dwóch Tomków – Tomasz Rusiecki oraz 9 -letni Tomek Napieraj.


Swoje umiejętności wokalne zaprezentowała również Ania Koziak – karlinianka o doskonałym głosie.
OSP Karlino tradycyjnie już oferowała przejażdżki wozem strażackim. Na najmłodszych czekało malowanie buziek, balony, ogromna strefa zabaw, które koordynowało Stowarzyszenie Stonoga oraz ścianka wspinaczkowa przygotowana przez ZOSTIR. Można było obejrzeć wyjątkowy samochód terenowy oraz motocykle. Rockowe zakończenie finału należało do zespołu ON-OFF, który dodał wszystkim ogromną dawkę energii.
Tuż po 20.00 Karlino wysłało swoje światełko do nieba.
W Karlinie zebrano 21 099, 23 zł. To rekord. W ubiegłym roku- dla porównania- sztab zebrał 15 079,09 zł, dlatego cieszy fakt, że w 2017 serca w Karlinie otworzyły się jeszcze bardziej.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u