kswrozakarlinoWydział Sportowy Polskiego Związku Bokserskiego dokonał podsumowania zdobytych punktów przez kluby sportowe w międzynarodowych mistrzostwach (Mistrzostwa Europy, Mistrzostwach Świata itp.) od 1.07.2012 r. do 30.06.2016 r. Zliczono punkty zdobyte we wszystkich mistrzostwach europejskich i światowych. Na pierwszym miejscu z 1560 punktami znalazł się KSW Róża Karlino. To po raz kolejny potwierdza rangę karlińskiego klubu i sprzyjający klimat dla sportowców w Karlinie. Cieszy również wspaniała forma zawodników – tych doświadczonych i tych na początku kariery.

Elżbieta Wójcik wywalczyła złoty medal w zakończonym 29.10 XXXIII Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Feliksa Stamma. W dniach 29.09-02.10.2016 w Grudziądzu odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Seniorek i VII Puchar Polski Juniorek w boksie. Paulina Jakubczyk i Elżbieta Wójcik wróciły z nich ze złotymi medalami, zdobywając Mistrzostwo Polski! Ela Wójcik na najwyższym podium stanęła również podczas 11. Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie gdzie zasłużenie pokonała jednogłośnie na punkty (3-0) Szwedkę Love Holgersson.

Złote medale 10 września w Człopie w 24. Młodzieżowych Mistrzostwach Polski wywalczyli Radomir Obruśniak i Mateusz Polski. 16.10.2016 w Tarnowie Podgórnym podczas V Mistrzostw Polski Młodzików im. Pawła Szydły zawodnicy KSW Róża Karlino zdobyli dwa medale – Nikodem „Najkor" Różański – srebro, Damian Majewski – brąz. To kolejny sukces „Najkora"! We wrześniu odniósł zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Ziem Nadbałtyckich w Szczecinie oraz w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Poznaniu, gdzie złoto zdobył również Damian Majewski a Patryk Grodzicki i Eryk Żbikowski przywieźli brązowe krążki.

W najbliższych dniach zawodnicy KSW Róża Karlino wezmą udział w Mistrzostwach Pucharu Polski (od 3.11) oraz w Mistrzostwach Europy Seniorek w Sofii (18-24.11.2016). Natomiast podsumowaniem działalności klubu i pokazem formy zawodników będzie również Róża Boxing Show- V Memoriał Pawła Polskiego, który planowany jest na 03.12.2016.

Więcej o Klubie: tutaj.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u