22Już po raz kolejny zorganizowana została Noc Świętojańska na przystani kajakowej Wodnik w Karlinie. Doskonała zabawa i mnóstwo atrakcji przyciągnęły niczym magnes na karlińską przystań mieszkańców gminy, okolicznych miejscowości, ale i gości z Niemiec. Karlińska Noc Świętojańska to impreza, która już na stałe zagościła w kalendarzu kulturalnym gminy. Mieszkańcy jak i goście wzorem lat ubiegłych, tłumnie przybywają na przystań wiedząc, że tu jak co roku niezawodnie czeka ich dobra zabawa i mnóstwo atrakcji, z czego każdy niezależnie od wieku i zainteresowań może znaleźć coś interesującego dla siebie.

Mimo, że pogoda nie rozpieszczała, jak co roku podczas festynu można było skorzystać z licznych stoisk gastronomicznych, dmuchanych zjeżdżalni dla najmłodszych jak również straganów z watą cukrową czy popcornem, dzięki którym na festyn przybyły całe rodziny, by wspólnie cieszyć się pierwszym weekendem lata.
Zorganizowano wiele konkursów m.in. konkurs na najpiękniejszy Wianek Świętojański, tradycyjny przejazd rowerem przez kładkę na rzece Radew czy turniej drużynowy.

27Podczas całej imprezy wszyscy uczestnicy mogli również zwiedzać wystawę prac konkursu plastycznego pt. „Prawo do wychowania w rodzinie”, którego organizatorem była Placówka Wsparcia Dziennego w Karlinie.

  • 22
  • 1111
  • 2222
  • 2727
  • 3535
  • 3737

Dodaj Temat

 baner eskimos balticinfo

 

 upiotra1ab

 

ekosunreklama1a

 

PRAXISreklamalogo

 

logo 03baner

 

uniaprezent1

 

leowesolychswiat

 

 

blob gwiazdka WESOLYCH SWIAT

 

avon1mission

 

 

reklamamchecinski1

 

e.sztorc.banner

 

 

psw

 

balticinfopl 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u