Mówi się, że pośrednictwo nieruchomości to domena mężczyzn. Tymczasem,  darłowska firma Budynek s.c. prowadzona przez panie Marię Peryga i Lillę Budynek, jest tego zaprzeczeniem.

Właścicielki świetnie sobie radzą , prowadząc wspólnie firmę już 13 lat. Obie panie posiadają licencje pośrednika nieruchomości. Zespól uzupełniają jeszcze dwie pracownice, co daje obraz perfekcyjnej i profesjonalnej obsługi w sprzedaży i zamianie nieruchomości wszelkiego rodzaju.

 

 

 

 - Dla nas liczy się skuteczność w działaniu i kompleksowość. – wyjaśnia jedna z właścicielek- jest to możliwe dzięki zgranemu zespołowi i podnoszeniu kwalifikacji np. na szkoleniach.

Agencja nieruchomości zapewnia profesjonalną i kompletną obsługę prawną realizowanych transakcji. Jej zespół świadczy usługi z zachowaniem zasad etyki zawodowej, pomagając  klientom w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości ,oraz służy doradztwem inwestycyjnym.

Obszar działania firmy to Pomorze i Pomorze Zachodnie, firma jest także członkiem Środkowopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, 

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u