Fundacja Instytut Biznesu Rodzinnego zaprasza na spotkanie poświęcone prowadzeniu firm rodzinnych i tematowi sukcesji, czyli prowadzenia biznesu pokolenie po pokoleniu.  Spotkanie to jest bezpłatne, odbędzie się 26 sierpnia w hotelu Baltic Plaza w Kołobrzegu. Marki przynoszące dumę i prestiż w większości regionów Polski, to firmy i ludzie, którzy najczęściej tworzą przedsiębiorstwo rodzinne, a zbliżająca się nieuchronnie I fala procesów sukcesyjnych, może przynieść negatywne skutki w strukturze własności polskich firm, jeżeli do tego procesu odpowiednio się nie przygotujemy.

(Jak pokazują doświadczenia z krajów o dłuższej niż Polska tradycji przedsiębiorczości rodzinnej jak np. Niemcy, Francja czy Szwajcaria, tylko 30% Firm Rodzinnych dotrwa do drugiego pokolenia, a niespełna 10% do trzeciego) Pozwólmy, by polskie firmy mogły się na ten trudny czas swojego cyklu życia odpowiednio przygotować.

Wieczór ze strategiami Firm Rodzinnych w Kołobrzegu będzie prowadzony przez światowej klasy eksperta ds. strategii i sukcesji rodzimych biznesów - dr Adriannę Lewandowską. Więcej o spotkaniu pod tym linkiem.

 

 

 

 

Dodaj Temat

 reklama balticbd

calidozaworarka

 

ARKA zyczeniabn2017toplaserkoszalinlogo1

baneredu4you1

reklamamchecinski1                                                

teproogłoszenieopracebalticinfo1

lechbudIIetap

logo.rgb

e.sztorc.banner

inwestbohwawy

 

vertaxofertareklama1

banerekfotowoltaika210x240px3

 assetlogolarge

 

balticinfopl


logonieruchomosci ew1

logopraxis

pamprofil

 

4mobile

banerbogurscy
 banerek1
logo just
 
MAPA STRON I II
stat4u