sylwiazaorskadominokoszalin

Kończący się obecnie rok był dla mnie i mojego biura bardzo udany. W 2018 roku wydarzyło się kilka bardzo istotnych faktów, które potwierdziły mi, że to co robię, robię dobrze. Choćby dlatego, że w pierwszym półroczu zdobyłam tytuł Najlepszego Biura Rachunkowego w Koszalinie wg opinii klientów portalu OFERTEO.PL. Bardzo ważna to dla mnie nagroda, bo pokazuje zadowolenie firm, z którymi współpracuję. Każdego klienta traktuję wyjątkowo i każdy klient jest dla mnie PARTNEREM bez względu na wielkość jego działalności. Kolejnym bardzo ważnym dla mnie osiągnięciem jest zdobycie 2 miejsca w Koszalinie w plebiscycie ORŁY RACHUNKOWOŚCI.

Uczucia, które towarzyszyły mi po tym, jak dowiedziałam się o tej nagrodzie, to duma i ogromne zadowolenie. Ja i mój zespół będziemy bardzo intensywnie pracować nad tym, by w przyszłym roku osiągnąć jeszcze lepszy wynik.
I na koniec zostawiłam sobie wisienkę na torcie. W tym roku moje biuro zostało członkiem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Znalezienie się w gronie tak znamienitych koszalińskich firm to dla mnie duża nobilitacja do tego, by poziom który reprezentuję, był z roku na rok coraz lepszy. Wierzę w to głęboko, że nie tylko moje biuro na tym skorzysta, ale także KIPH. W tym miejscu pozwolę sobie też na wzmiankę o tym, że zostaliśmy jako jedyne biuro rachunkowe w Koszalinie Partnerem Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. Dzięki temu przyczyniamy się do rozwoju życia kulturalnego Koszalina i to jest w tym wszystkim cudowne.

 

A prywatnie? Jestem spełnioną mamą dwójki wspaniałych dzieci, Mai i Dominika oraz żoną fantastycznego faceta, z którym z roku na rok rozumiemy się coraz lepiej. Jest on dla mnie ogromnym wsparciem nie tylko prywatnie, ale też i zawodowo. Obaj Panowie – czyli mój syn i mąż, „wkręcili” mnie w sport i wspólnie z nimi zaczęłam trenować armwrestling, czyli siłowanie na rękę. I z tego co wiem, jestem jedyną księgową w Koszalinie, która taki sport uprawia. Właśnie przygotowujemy się wspólnie do startu w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski więc proszę trzymać za nas kciuki.


A na koniec pragnę wszystkim Państwu z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2019 życzyć wszystkiego co najlepsze, oraz spełnienia marzeń. Niech te Święta będą chwilą na refleksję i pozwolą zebrać siły na to, by każdego dnia pracować nad tym, by być lepszym sobą.


Sylwia Zaorska

Po więcej informacji zapraszam tutaj.

 

DOMINOzyczeniaswiat

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u