15lWakacje to okres urlopów i wypoczynku. Ale lato to także wzmożony ruch na budowach. Developerzy stawiają nowe budynki mieszkalne, a ekipy budowlane pracują w pocie czoła. Nie inaczej jest na ulicy Holenderskiej w Koszalinie, gdzie rośnie w oczach kolejna inwestycja znanego koszalińskiego developera, firmy Lechbud Koszalin.  Wszystko wskazuje na to, że już na początku przyszłego roku oddany zostanie do zamieszkania nowoczesny budynek mieszkalny przy ulicy Holenderskiej 55 . Lechbud, to znana koszalińska firma budowlana, stawiająca na jakość na każdym etapie budowy mieszkań, czego potwierdzeniem są zrealizowane już inwestycje przy ulicy Odrodzenia i Zientarskiego w Koszalinie.

l4

Kompleks budynków mieszkalnych przy ulicy Holenderskiej, nazwany potocznie "Osiedle Holenderskie" obejmuje docelowo aż 6 budynków wielorodzinnych, położonych na jednej z ulic Osiedla Unii Europejskiej. Łącznie wybudowanych będzie ponad 170 lokali mieszkalnych wraz ze 168 stanowiskami postojowymi dla samochodów oraz 4 garażami.

Obecnie trwa już III etap tej inwestycji, a niedawno (pod koniec czerwca) oddano do zamieszkania drugi budynek, z dumnie wiszącą na ścianie tabliczką "Holenderska 59". Budynek ten składa się z 29 mieszkań, rozlokowanych na parterze i 3 piętrach.

l5Z pewnością, mieszkania zakupione w tej lokalizacji spełniły oczekiwania klientów, dla których własne przysłowiowe "cztery ściany" to domowe zacisze, spokój i rodzinne ciepło.

A warto podkreślić, że ulica Holenderska jest miejscem idealnym do zamieszkania dla rodzin oraz wszystkich tych, ceniących spokój z dala od miejskiego centrum. W pobliżu budynków znajduje się przystanek autobusowy, a cała ulica jest oświetlona, co jest nie bez znaczenia, gdy zaczną się jesienne szarugi czy zimą szybciej zapadnie zmrok. Na Holenderską bez problemu można dojechać autem, a budowa obwodnicy jeszcze ten dojazd ułatwi. Do galerii "Emka" jest dosłownie kilka minut pieszo. Osiedle Unii Europejskiej cały czas się rozbudowuje, powstają nowe przedszkola, w niedługiej przyszłości powstanie tu zapewne sklep wielkopowierzchniowy.

l12

Najnowsza inwestycja Lechbud Koszalin - Holenderska 55 ma być gotowa w pierwszym kwartale 2019 roku. To 28 przestrzennych i słonecznych mieszkań, wykończonych w standardzie developerskim (drzwi wejściowe, stolarka okienna, balkony z balustradami, instalacja wodno-kanalizacyjna, grzejniki). Dwa mieszkania są dwupoziomowe, oprócz balkonów posiadają także tarasy widokowe. Na tej inwestycji trwa wzmożony ruch, między innymi stawiane są ścianki działowe, wykańczany jest strop na ostatniej kondygnacji, a już niebawem zacznie się proces wykonania elewacji budynku, kładzenie tynków i wykończenie mieszkań. Po prostu - praca wre!

B26 plan

Komu można polecić zakup mieszkania na ulicy Holenderskiej? Znajdą tu coś dla siebie osoby samotne, rodziny, pary. Mieszkania o powierzchni 67m2 spełnią oczekiwania rodziny, ale developer oferuje też mieszkania o powierzchni 53m2, czy 48m2, idealne dla małżeństw czy osób mieszkających w pojedynkę. Oczywiście, standardem jest wyposażenie każdego budynku w windę.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na sposób realizacji inwestycji, oparty o najnowsze technologie i uwzględniający komfort i funkcjonalność mieszkań. Otóż materiały budowlane używane przez firmę Lechbud Koszalin odznaczają się najwyższą jakością i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Ściany działowe mieszkań i ściany osłonowe wykonane są na przykład z wysokiej klasy cegły ceramicznej.

Lato na ulicy Holenderskiej jest tego roku słoneczne, piękne lecz pracowite. Cieszy to
z pewnością obecnych nabywców mieszkań, a dla przyszłych klientów powinno stanowić zachętę do nabycia nieruchomości właśnie w tej lokalizacji. Bo warto zamieszkać na Holenderskiej!

 

Tomasz Wojciechowski

 

Więcej na: http://www.lechbud.pl
oraz na facebooku : https://www.facebook.com/lechbud.koszalin

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u