MagikAndrzejTalkowskiCzy wierzycie w magię i sztuczki magiczne? Nie? A co się stanie, jeśli ściągniemy magika na stoisko targowe firmy? Odpowiedź jest prosta: wyczaruje złoty medal! Takie wyróżnienie otrzymała podczas tegorocznych, Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE w Poznaniu sianowska firma ARKA. Wyróżnienie to przyznano za zawór Calido seria OGRÓD BIS. Targi INSTALACJE, to prestiżowa impreza która odbywa się co dwa lata. Zaś Złoty Medal MTP dla ARKI, producenta zaworów i elementów armatury sanitarnej i grzewczej, nie był tylko kwestią magii.

Nie zmienia to faktu, że było w tym coś magicznego, ponieważ ARKA ze swoimi markami własnymi zadebiutowała na Targach w stolicy Wielkopolski.  A co z rzeczonym prestidigitatorem? Ano był- Andrzej Talkowski między innymi wyczarowywał zawory, lub odgadywał zakryte w kopertach hasła na temat firmy ARKA. Było bardzo wesoło i zarazem tajemniczo, a odwiedzający stoisko świetnie się bawili.

Stoisko

ARKA zaprezentowała wyłącznie produkty własnej konstrukcji, które zostały zgłoszone w Urzędzie Patentowym. Złoty medal Targów był zdecydowanie ukoronowaniem efektów pracy całej ekipy firmy, co nie było proste wobec dużej konkurencji w branży. Niemałą rolę odegrała też funkcjonalność zaworu Calido OGRÓD BIS, który znakomicie pomaga w pracach przydomowych lub w ogrodzie. Jego innowacyjność pozwala podłączyć jednorazowo aż dwa węże ogrodowe, choć to tylko jedna z innowacji. Inną jego zaletą jest mrozoodporność!

zdjciezaworu Calido

Prezentowana była również maszyna z własnego, nowoczesnego laboratorium , na której były testowane na cykle otwarcia-zamknięcia zawory Calido Pionier i S30. - Nasza firma przez cały okres trwania Targów organizowała konkurs dla instalatorów z atrakcyjnymi nagrodami, który polegał na wymianie o-ringów, czyli uszczelnień w przyłączach dolnych zaworów typu Calido serii Eskimos. Nagrody otrzymywało tych dwóch instalatorów dziennie, którzy wykonali to najszybciej. Udział w konkursie wzięło aż 139 fachowców. -podsumowuje Ryszard Witkowski, jeden ze współwłaścicieli firmy.

 

StatuetkaZotyMedal2018TargiInstalacjeNowoczesne i efektownie wyglądające stoisko firmy ARKA odwiedziło mnóstwo obecnych i przyszłych klientów z całego kraju. Dużą satysfakcję dały również ekipie ARKI obecnej na Targach odwiedziny potencjalnych klientów. Ich przedstawiciele wypowiadali się bardzo pozytywnie na temat prezentowanych rozwiązań technicznych, co zapowiada nowe kontakty handlowe.

Czy targi branżowe są nadal miejscem, gdzie można się efektywnie wypromować, zareklamować? A może jest to już przeżytek? -Udział w targach INSTALCJE uważamy za bardzo udany, był to nasz debiut, ale z pewnością nie jest to ostatnia prezentacja na tego typu imprezie branżowej - podsumował Andrzej Pawłowski.

 

Trudno się z tym nie zgodzić, biorąc pod uwagę zdobyte trofeum. To Złoty medal, na olimpijską miarę w świecie instalacyjnym.

 

Tomasz Wojciechowski

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

bobolicestrefa2

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u