rurawpodlodzedurosystemNa komfort i wygodę zasługujemy wszyscy. A mimo że za oknem lato upały (chociaż z pogodą w naszym klimacie bywa różnie) co bardziej zapobiegliwi planują już inwestycje na jesień. Tak tak, właściciele domów jednorodzinnych i obiektów zamawiają opał, robią kosztorysy do remontów, by podnieść standard życia swój, domowników, gości w pensjonatach. Ci z kolei , którzy dopiero rozpoczęli budowę domu, szukają komfortu, nowych rozwiązań i rozsądnej ceny. Skoro wszyscy lubimy komfort, to nie ma nic lepszego niż wstać rano jesienną lub zimową porą i bosą stopę postawić na ogrzewanej podłodze. Wyobraźcie tylko sobie taką sytuację: za oknem zimno i pada deszcz, a wy spacerujecie na bosaka po ogrzewanych panelach podłogowych albo posadzce w łazience. Do tego palący się kominek albo sprawnie działające ogrzewanie (np. z zaworami marki Calido) i czego chcieć więcej?

durosystemuklad

jakubronekarkaSystem ogrzewania podłogowego Duro SYSTEM oferowany przez sianowską firmę ARKA to kompleksowa oferta systemu do ogrzewania tradycyjnego i płaszczyznowego, obejmująca wysokiej jakości rury wielowarstwowe, złączki zaprasowywane, rozdzielacze ze stali nierdzewnej wraz z układami pompowymi, szafki podtynkowe i natynkowe oraz automatykę. Materiały z których składa się system posiadają certyfikaty będące potwierdzeniem wysokiej jakości użytych komponentów - Sama rura wchodząca w skład systemu składa się aż z pięciu wartstw, w której najważniejszy jest wiążący klej i wkładka aluminiowa. Sieciowanie rury zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i powoduje większą żywotność, szczególnie przy wyższych temperaturach w instalacji. - podsumowuje Jakub Gronek z firmy ARKA.

Nie warto decydować się na półśrodki, rozwiązania pozornie tańsze, zwłaszcza na etapie budowy domu, lub ośrodka. Nie idzie za tym wysoka jakość, niezawodnośc i aż 15 lat gwarancji (tyle daje producent Duro SYSTEM). W przypadku awarii rur zatopionych w betonie bardzo często trzeba rozkuwać podłogę, na której położona jest droga nawierzchnia, co wiąże się z wysokimi kosztami, nerwami oraz zmarnowanym czasem. Po co robić sobie w domu plac remontowy na przykład w szczytowym momencie sezonu grzewczego?

Samo działanie Duro SYSTEM nie jest skomplikowane. Należy zdecydować się na ogrzewanie gazowe, lub olejowe, które ciepłą wodę doprowadza do rozdzielacza, a stamtąd do rur. Regulacja temperatury ciepła następuje poprzez sterowanie w technologii kablowej lub radiowej. W skrócie: pełna wygoda, by nie paliło w stopy, oraz by nie bylo za chłodno. I już można cieszyć się wygodą i komfortem ciepłej podłogi w łazience, salonie, czy całym domu. A kapcie, grube skarpety... niech idą precz.

Tomasz Wojciechowski

  • pokojowytermostatdurosystempokojowytermostatdurosystem
  • durosystemukladdurosystemuklad
  • zdjecieruryizolacjazdjecieruryizolacja
  • rurawpodlodzedurosystemrurawpodlodzedurosystem
  • jakubronekarkajakubronekarka

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u