darlowojubileuszWolontariusze z Darłowa (DCW) przy pomocy i wsparciu Miasta Darłowa 20 maja br. (tj. piątek) przygotują urodzinową fetę swojemu miastu, z okazji jego 704 urodzin. Organizować takie urodziny będzie Darłowskie Centrum Wolontariatu, które na jakość i postrzeganie instytucji non-profit, tak jak obecnie się ją postrzega – pracowało latami. 

Czego można się spodziewać? Dobrej imprezy! Będą nowości a zarazem kontynuacja naszej społecznej akcji promocyjnej hasła, z którym utożsamiamy się chętnie – lubiędarłowo. Najkrócej ujmując. Ze standardów będzie urodzinowy tort i wspólne grillowanie. Część gości urodzinowych zajedzie na dworzec w Darłowie – pociągiem. Tu jedna z darłowskich firm ufundowała dla najmłodszych gości pochodzących spoza Darłowa - wycieczkę turystyczną, której meta znajdować się będzie w miejscu startu Urodzinowej Fety –czyli na Stacji DCW. Ponadto, do współpracy po raz pierwszy zaprosiliśmy nadający od prawie zawsze darłowski klub krótkofalowców DELTA. Dzięki nim przeprowadzimy akcję na fali – pod nazwą lubiędarłowo nadaje i dzięki falom radiowym spróbujemy nawiązać połączenie ze stolicą kraju, miastem Słupsk w którym znajduje się m.in. darłowski srebrny ołtarz, partnerską Ustką a także wszystkimi naszymi partnerami zagranicznymi. Każdy zainteresowany będzie mógł w tym dniu zapytać hobbystów o ich niecodzienne hobby i poznać magię nadawania. Odwiedzi nas sam król Eryk, który starając się nadążyć za współczesnymi trendami zaprosi mieszkańców Darłowa do wzięcia udziału w akcji fotograficznej – Selfie z Królem. To nie koniec – atrakcji. Po raz pierwszy zaprosimy mieszkańców miasta do złożenia życzeń miastu!!! Sobie życzymy szczęścia, zdrowia, miłości ... a czego można życzyć miastu? To się okaże już 20 maja. W tym dniu, na stacji DCW zorganizujemy profesjonalne studio nagrań, w którym każdy będzie mógł pożyczyć Darłowu tego czego pragnie mu życzyć. Dźwięk zarejestrujemy i zapamiętamy na nośnikach dzięki czemu będziemy mieli wyznanie, które być może nie tylko zamrozi nas w czasie i uwieczni ale będzie piękną audiopocztówką, którą pochwalić się może ... no właśnie, chyba jedno miasto.

Ostatnią atrakcją jaką szykują wolontariusze z Darłowa to próba bicia rekordu w ilości statków znajdujących się w jednym czasie w Porcie Darłowo. 

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 DB MACIEJ TYSZKA baner

 

 

PokaLogo promocja torba

 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u