1448457516Centrum Sportowe Herkules zaprasza wszystkich do uczestnictwa we wspaniałej akcji. Podczas Świątecznego, Charytatywnego Zumba Party będzie można nie tylko świetnie się bawić, ale i pomagać. Na maratonie wolontariusze będą zbierać dary dla podopiecznych Domu Dziecka w Darłowie. Najbardziej potrzebne są przybory szkolne i koszulki (stroje) na zajęcia z wf.- Jeżeli macie coś, co zalega Wam w domu np. zabawki, czapki szaliki czy inne ubrania po dzieciach bo wyrosły także będą mile widziane. Ida święta. Pokażmy jak wielkie mamy serducha! Zumba łączy ludzi... Pokażmy jak potrafimy pomóc - mówi Piotr Furmański - szef Centrum Sportowego Herkules

Tym razem uczestnicy Zumba Party bawić się będą w hangarze nowej przystani jachtowej w Darłówku Zachodnim, a wszystko to zasługa ratowników z Ratownictwa Wodnego w Darłowie, którzy oprócz miejsca, zapewnią jeszcze opiekę medyczną na czas trwania imprezy.
Przewóz uczestników z Darłowa do Darłówka zapewni Firma DPP. W dniu maratonu o godzinie 15:20 odjadą dwa autobusy w kierunku Darłówka. Jeden z dworca PKS w Darłowie, drugi z placu obok sklepu Netto. Firma DPP zapewni również przejazd powrotny.

Dodaj Temat

 

 

PRAXISreklamalogo

 

reklamamchecinski1

 

 polanareklama1

 

  

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u