1448457516Centrum Sportowe Herkules zaprasza wszystkich do uczestnictwa we wspaniałej akcji. Podczas Świątecznego, Charytatywnego Zumba Party będzie można nie tylko świetnie się bawić, ale i pomagać. Na maratonie wolontariusze będą zbierać dary dla podopiecznych Domu Dziecka w Darłowie. Najbardziej potrzebne są przybory szkolne i koszulki (stroje) na zajęcia z wf.- Jeżeli macie coś, co zalega Wam w domu np. zabawki, czapki szaliki czy inne ubrania po dzieciach bo wyrosły także będą mile widziane. Ida święta. Pokażmy jak wielkie mamy serducha! Zumba łączy ludzi... Pokażmy jak potrafimy pomóc - mówi Piotr Furmański - szef Centrum Sportowego Herkules

Tym razem uczestnicy Zumba Party bawić się będą w hangarze nowej przystani jachtowej w Darłówku Zachodnim, a wszystko to zasługa ratowników z Ratownictwa Wodnego w Darłowie, którzy oprócz miejsca, zapewnią jeszcze opiekę medyczną na czas trwania imprezy.
Przewóz uczestników z Darłowa do Darłówka zapewni Firma DPP. W dniu maratonu o godzinie 15:20 odjadą dwa autobusy w kierunku Darłówka. Jeden z dworca PKS w Darłowie, drugi z placu obok sklepu Netto. Firma DPP zapewni również przejazd powrotny.

Dodaj Temat

 baner eskimos balticinfo

 

 upiotra1ab

 

ekosunreklama1a

 

PRAXISreklamalogo

 

logo 03baner

 

uniaprezent1

 

leowesolychswiat

 

 

blob gwiazdka WESOLYCH SWIAT

 

avon1mission

 

 

reklamamchecinski1

 

e.sztorc.banner

 

 

psw

 

balticinfopl 

 

 

 
 
 
 
MAPA STRON I II
stat4u